MY SIĘ NIGDY NIE NUDZIMY BO CIEKAWE RZECZY ROBIĆ LUBIMY

W przedszkolu dostarczane są bodźce pochodzące z różnych sfer : społecznej, emocjonalnej, poznawczej, jęykowej, ruchowej, ekspresyjnej oraz estetycznej, które mają na celu rozwijanie możliwości dzieci.

Dzieciom w przedszkolu staramy się urozmaicać dni żeby z chęcią i radością przychodziły do przedszkola. W tym celu wzbogacamy pobyt w przedszkolu o ciekawe zajęcia , zabawy, doświadczenia, zapraszani są goście którzy prezentują dzieciom ciekawe warsztaty czy przedstawienia, bierzemy udział w projektach itp.

Podczas zajęć dzieci uczą się m in: kreatywności , współpracy w grupie, rozwiązywanć konflikty, radzenia sobie z emocjami, pracują nad zdolnościami manualnymi,nad obszarem sensomotorycznym i mozna wymieniać wiele innych sfer  na które wpływa nauka i zabawa..