Walentynki - "Poczta walentynkowa"

Po raz kolejny w naszym przedszkolu na ok tydzień przed Walentynkami ruszyła "Poczta walentynkowa".  Dzieci wraz z rodzicami mogły samodzielnie przygotować kartki dla osób, które darzą szczególną sympatią i wrzucić do skrzynki znajdującej się w holu przedszkola.

Walentynki były prawdziwym dniem przyjaźni dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola, pełnym radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to przecież nie tylko dzień   zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.

Dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem, gestem, walentynką. Nie zabrakło spontanicznych emocji i dobrej zabawy.