Wycieczka do Niemodlina

W dniu 14 lutego nasze przedszkolaki wzięły udział w wycieczce do Niemodlina . Jako pierwszy odwiedziliśmy Ośrodek Kultury w Niemodlinie, gdzie dzieci obejrzały wyjątkowy musical 3D pt." O małej syrence w niejednej piosence".Ten niesamowity spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa, przeniósł nasze przedszkolaki w podwodny świat morskich istot. Piękne piosenki, cudowne choreografia, niezwykle atrakcyjne stroje a także kontakt i interakcja z publicznością sprawiła uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci.

Po spektaklu dzieci wybrały się do Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej, gdzie dowiedziały się jak należy dbać o książki i co należy zrobić aby można było je wypożyczać .Dziękujemy wspaniałym Paniom bibliotekarką za ciepłe przyjęcie, przeczytane książeczki, wspólne rysowanie i słodkości oraz kolejne pouczające zajęcia.

Ostatnim punktem naszej wycieczki był Komisariat Policji w Niemodlinie, gdzie dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy o pracy Policji , miały okazję pooglądać radiowozy, porozmawiać z Panią Policjantką, zadawać pytania i zobaczyć niezbędne rekwizyty potrzebne w pracy w Policji.